Lijn 203 Brielle Busstation Rugge - Maasvlakte Transferium
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 203 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Voorne-Putten en Rozenburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Iveco Crossway LE CNG, Scania Citywide L LE CNG |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | 113 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/uur (22:30-00:00) |
Zaterdag | 2x/uur (14:00-16:30) |
Zondag | 2x/uur (14:00-16:30) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 203 rijdt van Brielle naar Maasvlakte Transferium.
Dienstregeling
- In de avond wordt in aansluiting op lijn 403 van/naar Spijkenisse een pendeldienst onderhouden.
- Op zaterdagochtend rijdt een enkele rit als lijn 203, terwijl de overige ritten wel als lijn 403 van/naar Spijkenisse wordt gereden. Er wordt bij deze rit wel aansluiting gegeven op lijn 403.
- Op zaterdag- en zondagmiddag wordt tussen 14:00 en 16:30 uur tevens een pendeldienst gereden in aansluiting op lijn 403 van/naar Spijkenisse.
Route
Halte | ||
Brielle, Busstation Rugge | ||
Brielle, Prinsestee | ||
Oostvoorne, Kleidijk | ||
Maasvlakte, Haventransferium |