Lijn 106 Spijkenisse Metro Centrum - Rozenburg Eikenlaan
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 106 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Voorne-Putten en Rozenburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Iveco Crossway LE CNG, Scania Citywide L LE CNG |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 106 rijdt van Spijkenisse via Zuidland, Oudenhoorn, Hellevoetsluis, Nieuwenhoorn en Brielle naar Rozenburg.
Dienstregeling
- In Rozenburg is lijn 106 gekoppeld aan lijn 105. Afhankelijk van de rijrichting vindt deze koppeling plaats bij de Eikenlaan of de Volgerweg.
- Tijdens de avonduren (na 19:00 uur) wordt er alleen tussen Spijkenisse en Brielle gereden.
- 's Ochtends buiten de vakantieperioden rijdt om 7:58 uur een extra rit van Rozenburg, Eikenlaan naar Hellevoetsluis, Smitsweg. Deze rit rijdt tegelijk met een reguliere rit doorgaand naar Spijkenisse.
Route
Halte | ||
Spijkenisse, Metro Centrum | ||
Spijkenisse, Hekelingseweg | ||
Spijkenisse, Metro Heemraadlaan | ||
Spijkenisse, Gebroken Meeldijk | ||
Hekelingen, Dorpsstraat | ||
Spijkenisse, Westdijk | ||
Simonshaven, Simonshaven | ||
Zuidland, Biert | ||
Zuidland, Centrum | ||
Zuidland, Stationsweg | ||
Zuidland, Julianastraat | ||
Zuidland, Kerkweg | ||
Zuidland, Harregat | ||
Zuidland, Ramshilseweg | ||
Zuidland, Haasdijk | ||
Oudenhoorn, Ruigendijk | ||
Oudenhoorn, Zorgboerderij | ||
Oudenhoorn, Oudenhoorn | ||
Hellevoetsluis, Kickersbloem | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Vlotbrug | ||
Hellevoetsluis, Winkelcentrum | ||
Hellevoetsluis, Plataanlaan | ||
Hellevoetsluis, Vlasakkerlaan | ||
Hellevoetsluis, Vesting | ||
Hellevoetsluis, Jan Blankenstraat | ||
Hellevoetsluis, Kanaalweg | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | ||
↑ | Hellevoetsluis, Smitsweg | |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | ||
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | ||
Hellevoetsluis, Stoofweg | ||
Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn | ||
Vierpolders, Straatweg | ||
Brielle, Zuurland | ||
Brielle, G.J. van den Boogerdweg | ||
Brielle, Busstation Rugge | ||
Brielle, Centrum | ||
Brielle, Nieuwland | ||
Vierpolders, Seggelant | ||
↓ | Rozenburg, Volgerweg (verder als lijn 105) | |
Rozenburg, Meeuwensingel | ||
Rozenburg, Grote Stern | ||
Rozenburg, Raadhuisplein | ||
Rozenburg, Laan van Nieuw Blankenburg | ||
↑ | Rozenburg, Eikenlaan (aankomst als lijn 105) |