Lijn 62 Grupont Gare - Rochefort Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 62 in België | |
Vervoerder(s) | (Groupe Penning i.o.v.) TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | zie tekst |
Dal | zie tekst |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 rijdt van Grupont via Bure naar Rochefort.
Frequenties
Deze lijn kent een ingewikkelde lijnvoering. Alle ritten staan hieronder beschreven, uitgesplitst per rijrichting.
Grupont -> Rochefort
- Grupont -> Jemelle: 1x/ochtendspits
- Bure (Collège d'Alzon) -> Forrières: 1x/ochtendspits
- Mirwart -> Bure (Collège d'Alzon): 1x/ochtendspits
- Grupont -> Forrières -> Rochfort: 1x/ochtendspits
- Bure (Eglise) -> Rochefort: 1x/woensdagmiddag
- Bure (Collège d'Alzon) -> Lesterny: 1x/woensdagmiddag (verder als lijn 420)
- Grupont -> Forrières: 1x/middagspits (niet op woensdag)
- Grupont -> Mirwart: 1x/middagspits (niet op woensdag, aankomend als lijn 29)
Rochefort -> Grupont
- Rochefort -> Grupont: 1x/ochtendspits
- Rochefort -> Bure (Collège d'Alzon): 1x/ochtendspits
- Forrières -> Grupont: 1x/ochtendspits
- Jemelle -> Bure (Collège d'Alzon): 1x/ochtendspits
- Rochefort -> Forrières: 2x/woensdagmiddag, 1x/middagspits
- Forrières -> Bure (Eglise): 1x/woensdag
- Lesterny -> Mirwart: 1x/woensdag
- Forrières -> Mirwart: 1x/middagspits (niet op woensdag)
- Rochefort -> Grupont: 1x/middagspits
Vakantieperioden
- Grupont - Tellin - Rochfort: 1x/ochtendspits heen, 1x/middagspits terug
- Grupont - Forrières: 1x/middagspits heen
Route
Halte | ||
Mirwart, Eglise | ||
Mirwart, Rue du Bois d'Oingt | ||
Awenne, Carrefour du Sartay | ||
Awenne, Chemin de la Comène | ||
Awenne, Grand'Rue 29 | ||
Awenne, Eglise | ||
Awenne, Grand'Rue 29 | ||
Awenne, Chemin de la Comène | ||
Awenne, Carrefour du Sartay | ||
Grupont, Garage Clément | ||
Grupont, Gare | ||
Grupont, Centre | ||
Grupont, Vieux Chemin de Grupont | ||
Bure, Chemin du Cimetière | ||
Bure, Eglise | ||
Bure, Collège d'Alzon | ||
Bure, Route de Tellin | ||
Bure, Eglise | ||
Bure, Chemin du Cimetière | ||
Grupont, Vieux Chemin de Grupont | ||
Bure, Entrée du Village | ||
Tellin, Rue de Bure | ||
Tellin, Carrefour Route du Marche | ||
Tellin, Eglise | ||
Tellin, Centre sportif | ||
Bure, Les Cambuses | ||
Wavreille, Route de Tellin | ||
Wavreille, Eglise | ||
Wavreille, Carrefour | ||
Forrières, Rue de France | ||
Forrières, Gare | ||
Forrières, Rue de France | ||
Wavreille, Carrefour | ||
Wavreille, Ferme | ||
Wavreille, Route de Rochefort 87 | ||
Rochefort, Maison Blanche | ||
Rochefort, Route de Hamerenne | ||
Rochefort, Athénée | ||
Rochefort, Ancienne Gare | ||
Rochefort, Camping | ||
Rochefort, Lidl | ||
Jemelle, Hall Omnisports | ||
Jemelle, Rue de la Vallée | ||
Jemelle, Rue Salvé | ||
Jemelle, Rue du Centinaire | ||
Jemelle, Place Communale | ||
Jemelle, Tunnel SNCB | ||
Jemelle, Gare |
Geschiedenis
Op 1 juli 2017 kwam de ochtendspitsrit van Forrières naar Grupont tijdens de vakanties te vervallen en op 1 maart 2018 werd in de middagspits één extra rit van Grupont naar Mirwart toegevoegd.