Lijn De Weide Hoogeveen, Station - Schweitzerstraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 mrt 2018 om 21:15
Buslijn De Weide | |
Vervoerder(s) | CTS |
Concessie | Niet concessiegebonden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hoogeveen |
Formule | De Bij |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter City |
Rijdt sinds | 23 oktober 2016 |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn De Weide rijdt van station Hoogeveen via het centrum, West, Grittenhof en Schutlanden naar Schoonvelde.
Dienstregeling en Tarief
- De OV-chipkaart is niet geldig. Bij de chauffeur kan twee-uurskaartje voor € 1,- worden gekocht.
- Er mag ook tussen de haltes worden in- of uitgestapt.
Route
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Brinkstraat | ||
Hoogeveen, Willemskade | ||
Hoogeveen, Markt/Tamboerpassage | ||
Hoogeveen, Kemperstraat | ||
Hoogeveen, Compagnieshuis | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis Bethesda | ||
Hoogeveen, Duymaer van Twistweg/De Wendakker | ||
Hoogeveen, Winkelcentrum De Weide | ||
Hoogeveen, Schutlandenweg/IJssel | ||
Hoogeveen, De Vecht/Jannes van der Sleedenhuis | ||
Hoogeveen, Curiestraat/Weideheem | ||
Hoogeveen, Schweitzerstraat/Philadelphia |
Geschiedenis
- Op 23 oktober 2016 werd de dienstregeling gewijzigd. De lusroute werd los gelaten en er werd voortaan via dezelfde route heen en terug gereden. Hierdoor verviel de bediening van de wijk Kattouw.