Lijn 167 Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis - Station
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 12 mrt 2010 om 17:51 (Lijn 167 Hoofddorp, Station NS - Spaarne Ziekenhuis hernoemd naar Lijn 167 Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis - Station)
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 behoort tot de concessie Amstelland-Meerlanden en rijdt van het Spaarne Ziekenhuis in Hoofddorp, via Noord, de Kaagwijk en industrieterrein Beukenhorst naar station Hoofddorp. Alle ritten worden gereden door Connexxion.
Route
Deze lijn vertrekt vanaf het busstation bij het Spaarne Ziekenhuis, via de wijken Noord, Kaagwijk en Beukenhorst komt lijn 167 bij station Hoofddorp. Bij Hoofddorp Station wordt er verder gereden als lijn 164 naar Oegstgeest.
Halte | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Hoofddorp, Overbos | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Oranjestraat | ||
Hoofddorp, De Meerstede | ||
Hoofddorp, Stationsweg | ||
Hoofddorp, Draverslaan | ||
Hoofddorp, Van den Berghlaan | ||
Hoofddorp, Arnolduspark | ||
Hoofddorp, Boslaan | ||
Hoofddorp, Koning Willem I laan | ||
Hoofddorp, Kalorama | ||
Hoofddorp, Jupiterstraat | ||
Hoofddorp, Saturnusstraat | ||
Hoofddorp, Station |
Dienstregeling
Dienstregeling op de Connexxionsite