Lijn 655 Remscheid, Stadtpark/Quimperplatz - Hackenberg/Dorfstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 dec 2017 om 16:03
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 655 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SR |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Remscheid |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 655, 659 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Avond | 1-2x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 655 rijdt van Remscheid Stadtpark via Friedrich Ebert Platz, Hauptbahnhof, Mixsiepen, Börkerhöhe en Lennep naar Hackenberg.
Dienstregeling
- In het weekend en doordeweeks tussen 8:00 en 12:00 uur wordt tussen de haltes Badeparadies H2O en Hackenberg/Dorfstraße wordt altijd slechts 1x/uur gereden. In de ochtendspits en middaguren wordt 1x/40 min dit traject bediend.
Route
Halte | ||
Remscheid, Stadtpark/Quimperplatz | ||
Remscheid, Theodor Körner Straße | ||
Remscheid, Allee Center | ||
Remscheid, Friedrich Ebert Platz | ||
Remscheid, Markt | ||
Remscheid, Hauptbahnhof | ||
Remscheid, Pirnaplatz | ||
Remscheid, Zentralpunkt | ||
Remscheid, Intzeplatz | ||
Remscheid, Breslauer Straße | ||
Remscheid, Sensburger Straße Mitte | ||
Remscheid, Mixsiepen Hauptschule | ||
Remscheid, Bökerhöhe | ||
Remscheid, Jägerwald | ||
Remscheid, Alte Kölner Straße | ||
Remscheid, Kreishaus | ||
Remscheid, Lennep Bahnhof | ||
Remscheid, Bismarckplatz | ||
Remscheid, Mollplatz | ||
Remscheid, Röntgenmuseum | ||
Remscheid, Teichstraße | ||
Remscheid, Röntgenstraße | ||
Remscheid, Stadtgarten | ||
Remscheid, Max von Laue Straße | ||
Remscheid, Otto Hahn Straße | ||
Remscheid, Badeparadies H2O | ||
Remscheid, Heidestraße | ||
Remscheid, Hackenberg/Halle | ||
Remscheid, Hackenberg/Dorfstraße |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd lijn 655 een deel van de ritten doorgetrokken naar Alt-Hackenberg om zo het vervallen van lijn 659 te compenseren. Bij de doortrekking kwam de halte Franckestraße te vervallen. Tevens werd de halte Loborner Straße hernoemd in Pirnaplatz.