Lijn 89 Wormerveer Samsonweg - Zaandam Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 feb 2010 om 19:57
Buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Wormerveer, via Wormer, Zaandijk en Koog a/d Zaan naar Zaandam.
's Avonds en op zondag is de eindhalte 'Zandweg'. In de spits- en daluren is het eindpunt Samsonweg, op zaterdag is het eindpunt Soldaatweg.
Route
Halte | ||
Wormerveer, Soldaatweg | ||
Wormerveer, Samsonweg | ||
Wormer, Zandweg | ||
Wormer, Rouenweg | ||
Wormer, Nieuweweg | ||
Wormerveer, Edisonstraat | ||
Wormerveer, Station NS | ||
Wormerveer, Voltastraat | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Zaandijk, Koperslagerstraat | ||
Zaandijk, Valkstraat | ||
Zaandijk, Willem Dreeslaan | ||
Zaandijk, Beeldentuin | ||
Zaandijk, Guisweg / Zaanse Schans | ||
Koog a/d Zaan, Stationsstraat | ||
Koog a/d Zaan, Bosschjesstraat | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat | ||
Koog a/d Zaan, Willem Alexanderbrug | ||
Zaandam, Breedweer | ||
Zaandam, Frans Halsstraat | ||
Zaandam, J. van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station NS |