Lijn 62 Arnhem Centraal Station - Duiven Centerpoort Noord
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 is een buslijn die station Arnhem verbindt met Duiven Centerpoort Noord via Westervoort en station Duiven. De route tussen station Duiven en Centerpoort Noord wordt alleen maandag tot en met vrijdag overdag gereden. Tussen station Duiven en Schapenweide wordt tevens op zaterdag overdag gereden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Rietgrachtstraat | ||
Arnhem, Gr. v. Prinstererstraat | ||
Arnhem, Stuyvesanthof | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Dr. C. Lelyweg | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Zwembad IJsselvliet | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Sonnedag | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Heilweg | ||
Duiven, Engelstraat | ||
Duiven, Opaal | ||
Duiven, Klavierstraat | ||
Duiven, Schiermonnikoogstraat | ||
Duiven, Eilandplein | ||
Duiven, Grasklokje | ||
Duiven, Station NS | ||
Duiven, Bellefleur | ||
Duiven, Talingstraat | ||
Duiven, Sporthal | ||
Duiven, Schapenweide | ||
Duiven, Centerpoort Noord |
Geschiedenis lijn 62
Tot 13 december 2009 reed lijn 62 tussen station Arnhem en Duiven Schapenweide. Vanaf deze datum is de bus doordeweeks door gaan rijden naar industrieterrein Centerpoort Noord in Duiven.