Lijn 28 Goes Station - Hansweert Boomdijk (-1999)
Voormalige buslijn 28 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 28 reed van Goes via Kloetinge, Kapelle, Biezelinge en Schore naar Hansweert.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal | ||
Kloetinge, Kloetinge | ||
Kapelle, Kapelle | ||
Kapelle, Station Kapelle-Biezelinge | ||
Biezelinge, Biezelinge | ||
Schore, Schore | ||
Hansweert, Boomdijk |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Rond 1980 is de frequentie in de daluren en op zaterdag verhoogd naar een regelmatige uurdienst en is de lijn ook 's avonds 1x per 2 uur gaan rijden, met doorkoppeling aan lijn 29 en vervolgens werd ook de frequentie op zondag verhoogd van drie ritjes naar een 2-uursdienst met ingang van 1 juni 1986.
Op 28 mei 1989 werd echter alweer bezuinigd op de dienstregeling; op zondag werd de frequentie teruggebracht van een regelmatige 2-uursdienst naar een viertal schamele ritjes, waarbij de intervallen kwamen te liggen op ca. 2 à 4 uur. En vervolgens kwam op 23 mei 1993 nog één rit op zondag te vervallen, zodat er nog slechts drie ritten per richting resteerden.