Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Eindhoven 23 mei 1993 t/m 8 januari 1994
|
2
|
Blixembosch - Station - Veldhoven Heikant/De Kelen
|
|
3
|
Veldhoven St. Josephziekenhuis/Ooievaarsnest - Station - Achtse Barrier
|
|
4
|
Achtse Barrier - Station - Lievendaal - Veldhoven Zonderwijk/'t Look
|
|
5
|
Veldhoven St. Josephziekenhuis/De Hurk - Lievendaal - Station - Geestenberg
|
|
6
|
Vaartbroek - Eckart - Station - 't Hofke
|
|
7
|
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Aalst - Waalre - Veldhoven
|
|
8
|
Legerplaats Oirschot/Eindhoven Airport - Station - Gijzenrooi/Schuttersbosch
|
|
10
|
Heesterakker - Station - Geldrop, Coevering - Noord
|
|
11
|
Heesterakker - Station - Geldrop Noord
|
|
16
|
Vaartbroek - Woensel - Station - 't Hofke - Nuenen
|
|
17
|
Station - Woensel - Blixembosch - Son en Breugel
|
|
22
|
Geldrop - Nuenen - Eckart - Woensel - Eindhoven
|
Reed niet in de avonduren of op zondag
|
Stadsdienst Eindhoven 9 januari 1994 t/m 28 mei 1994
|
1
|
Station - Achtse Barrier
|
|
2
|
De Tempel - Station - Veldhoven, Heikant - De Kelen
|
|
3
|
Blixembosch-West - Station - Veldhoven, St. Josephziekenhuis
|
|
4
|
Vaartbroek - Station - Drents Dorp - Lievendaal
|
|
5
|
Geestenberg - Station - Woensel - Nuenen Tomakker
|
|
6
|
Station - 't Hofke - Geestenberg
|
|
7
|
Nuenen Tomakker - Station - Waalre - Veldhoven St. Josephziekenhuis
|
|
8
|
Legerplaats Oirschot / Eindhoven Airport - Acht / Vredeoord - Station - Gijzenrooi/Floralaan-Oost
|
Kende wisselende eindpunten op verschillende dagen richting Gijzenrooi/Floralaan-Oost
|
9
|
Vredeoord - Station - Son en Breugel
|
|
10
|
Station - Geldrop Coevering
|
|
11
|
Station - Geldrop, Noord - Coevering
|
|
12
|
Station - Zeelst - Veldhoven 't Look
|
|
13
|
Station - Veldhoven Zonderwijk
|
|
14
|
Station - De Hurk
|
|
18
|
Station - Oirschot Legerplaats
|
|
Stadsdienst Helmond
|
51
|
Brouwhuis - Station - Eeuwsels
|
|
52
|
Eeuwsels - Station - Mierlo-Hout
|
|
53
|
Mierlo-Hout - Station - Straakven
|
|
54
|
Straakven - Station - Brouwhuis
|
|
Streekdiensten Zuidooster
|
20
|
Eindhoven - Geldrop - Heeze - Someren - Asten - Helmond
|
|
21
|
Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven
|
|
23
|
Eindhoven - Geldrop - Mierlo - Mierlo-Hout - Helmond - Bakel - Milheeze - De Rips - Westerbeek - Oploo - Sint Anthonis - Boxmeer - Beugen - Oeffelt - Gennep
|
|
25
|
Helmond - Aarle-Rixtel - Beek en Donk - Gemert - Boekel - Erp - Veghel
|
|
26
|
Helmond - Lierop - Someren - Someren Eind - Nederweert - Weert
|
|
27
|
Helmond - Deurne - IJsselstein - Heide - Venray
|
|
Buxi's Zuidooster
|
35
|
Helmond - Stiphout - Croy - Aarle-Rixtel - Lieshout
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
36
|
Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
37
|
Helenaveen - Griendtsveen - Zeilberg - Deurne - Vlierden - Ommel - Asten
|
Reed niet in de avonduren of het weekend
|
Sneldiensten Zuidooster
|
70
|
Nijmegen - Ravenstein - Uden - Volkel - Boekel - Gemert - Eindhoven
|
Reed niet in de avonduren of het weekend.
|
72
|
Helmond - Deurne - IJsselstein - Venray
|
Reed niet in de avonduren en het weekend
|
Streeklijnen BBA
|
141
|
Tilburg - Moergestel - Spoordonk - Oirschot - Best - Eindhoven
|
|
142
|
Tilburg - Hilvarenbeek - Diessen - Middelbeers - Oostelbeers - Oirschot - Best - Eindhoven
|
|
149
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Duizel - Hapert - Bladel - Reusel
|
Sneldienst, reed niet in de avonduren en het weekend
|
150
|
Eindhoven - Veldhoven - Steensel - Eersel - Duizel - Hapert - Bladel - Reusel
|
|
152
|
Eindhoven - Son - Veghel - Mariaheide - Uden - Heesch - Oss
|
Sneldienst, reed niet in de avonduren of het weekend
|
154
|
's-Hertogenbosch - Vught - Esch - Boxtel - Liempde - Vleut - Best (- Acht - Eindhoven)
|
|
156
|
Oss - Heesch - Nistelrode - Uden - Mariaheide - Veghel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
|
157
|
's-Hertogenbosch - Den Dungen - Sint-Michielsgestel - Schijndel - Sint-Oedenrode - Nijnsel - Son - Eindhoven
|
|
171
|
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen
|
|
172
|
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen - Westerhoven - Bergeijk - Luyksgestel - Lommel
|
|
173
|
Eindhoven - Leende - Maarheeze - Soerendonk - Budel - Budel-Schoot - Budel-Dorplein - Weert
|
|
174
|
Eindhoven - Leende - Maarheeze - Budel - Weert
|
|
177
|
Eindhoven - Veldhoven - Waalre - Valkenswaard
|
|
Buurtbussen
|
153
|
Lieshout - Mariahout - Zondveld - Zijtaart - Veghel - Keldonk - Erp - Boerdonk - Gemert
|
|
158
|
Heeze - Sterksel - Maarheeze - Someren
|
|
160
|
Nuenen - Nederwetten - Breugel - Son - Best
|
|
168
|
Deurne - Milheeze - Bakel - Mortel - Gemert - Elsendorp - Venhorst - Boekel
|
|