Lijn 53 Rotterdam Zuidplein - Rockanje Strand
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Rotterdam, Voorne-Putten |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 53 reed van Rotterdam via Rhoon, Poortugaal, Hoogvliet, Spijkenisse, Heenvliet, Zwartewaal, Brielle en Oostvoorne naar Rockanje.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rhoon, Rhoon | ||
Poortugaal, Poortugaal | ||
Hoogvliet, Metro | ||
Spijkenisse, Station | ||
Spijkenisse, Anjerplein | ||
Spijkenisse, Sportlaan | ||
Geervliet, Geervliet | ||
Heenvliet, Heenvliet | ||
Zwartewaal, Zwartewaal | ||
Brielle, Brielle | ||
Oostvoorne, Oostvoorne | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Strand |