Lijn 86 Norg Westeind - Hoogkerk P+R Hoogkerk
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 27 dec 2009 om 19:47
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (lijntaxi) |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 rijdt van Norg, Donderen en Bunne naar Peize. In de ochtendspits rijden alle ritten via Peizermade en Hoogkerk door naar Groningen. In de middagspits rijdt lijn 86 in het geheel niet tussen Groningen en Peize. Dan kan men tussen Groningen en Peize v.v. reizen met lijn 82, die dezelfde route volgt. Lijn 86 is dan een aansluitende lijntaxi tussen Peize en Norg.
Route
Halte | ||
Norg, Nachtegaalstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Peesterstraat | ||
Norg, Vluchtheuvel | ||
Norg, Hoek Roderweg | ||
Donderen, Norgerweg | ||
Bunne, Bunnerveenseweg | ||
Peize, Korvemaker | ||
Peize, Schoolstraat | ||
Peize, Centrum | ||
Peizerwold, Wolddijk | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peizerwold, Langmadijk | ||
Peizermade, Zonnehof | ||
Peizermade, Stadspark | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Hoogkerk, Rijksweg A7 | ||
Groningen, Martiniplaza | ||
Groningen, Paterswoldseweg | ||
Groningen, Parkweg | ||
Groningen, Centraal Station |