Lijn 161 Deventer Station - Zwolle Station
Buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Voorganger(s) | 131 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 161 rijdt van Deventer via Diepenveen, Boskamp, Olst, Den Nul, Wijhe en Windesheim naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Deventer, Station | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Keizerspad | ||
Deventer, Havezatelaan | ||
Diepenveen, Wetermansweg | ||
Diepenveen, Centrum | ||
Diepenveen, Sallandsweg | ||
Diepenveen, Baerselmansweg | ||
Diepenveen, Molenveldsweg | ||
Boskamp, Randerstraat | ||
Boskamp, Langedijk | ||
Boskamp, Hengforderweg | ||
Boskamp, Puinweg 1 | ||
Boskamp, Puinweg 2 | ||
Boskamp, Hoenlo | ||
Boskamp, Overkempe | ||
Olst, Jan Hooglandstraat | ||
Olst, Station (alleen op vrijdag) | ||
Olst, Centrum (niet op vrijdag) | ||
Olst, Wethouder A.G. Dekkerlaan | ||
Olst, Veerweg | ||
Den Nul, Holstweg | ||
Den Nul, Bezoekerscentrum | ||
Den Nul, Scherpenzeelseweg | ||
Wijhe, De Enk | ||
Wijhe, De Lange Slagen | ||
Wijhe, Zandhuisweg | ||
Wijhe, Boerhaar | ||
Wijhe, Peperkamp | ||
Wijhe, Raalterweg | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Het Weijtendaal | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Oprit Dijk | ||
Wijhe, Overweg NS | ||
Wijhe, Zuidberg | ||
Wijhe, Herxen | ||
Wijhe, Herxerenk | ||
Windesheim, Brug | ||
Windesheim, Zuthemerweg | ||
Zwolle, Rommestraat | ||
Zwolle, IJsselcentraleweg | ||
Zwolle, Nieuwe Deventerweg/KWS | ||
Zwolle, Oldeneelallee | ||
Zwolle, Ittersumallee | ||
Zwolle, Marsweg | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Park De Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Groot Weezenland | ||
Zwolle, Station/Oostzijde |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Midnet.
In de dienstregeling 1999/2000 werd van maandag t/m zaterdag tot ongeveer 21.00 (op zaterdag tot 18.00) een basisuurdienst gereden, in de ochtendspits reden twee extra ritten naar Zwolle en 's middags reden vijf extra ritten naar Wijhe. Op zondag werd 1x per 2 uur gereden.
Vanaf 7 januari 2001 kwamen de overgebleven ritten op zondag (1x per 2 uur) te vervallen als gevolg van de lage bezetting.
In de dienstregeling 2004 werd van maandag t/m zaterdag overdag (tot ongeveer 19.30) een basisuurdienst gereden. In de ochtendspits reden twee extra ritten van Wijhe naar Zwolle en 's middags drie ritten in omgekeerde richting.