Lijn 166 Raalte Station - Zwolle Station
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Voorganger(s) | 136 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van Raalte via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt buiten de vakantieperioden 2x/uur gereden.
- In de middagspits en in de daluren buiten de vakanties wordt vanaf ongeveer 13:00 uur 2x/uur gereden van Zwolle naar Raalte.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Dumbarstraat | ||
Raalte, De Haar | ||
Raalte, Langkampweg | ||
Raalte, Carpoolplaats | ||
Raalte, Peelsbos | ||
Heino, 't Reelaer | ||
Heino, Wolfkamp | ||
Heino, Klaproos | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Isala Ziekenhuis | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Park De Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Groot Wezenland | ||
Zwolle, Station/Oostzijde |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij Midnet.
In de dienstregeling 1999/2000 werd op maandag t/m zaterdag overdag een basisuurdienst gereden, in de spitsrichting buiten vakanties werd 2x/uur gereden. Op zondag werd slechts 3x per richting gereden.
De zondagse ritten kwamen vanaf 7 januari 2001 als gevolg van de lage bezetting te vervallen.
Geschiedenis volgt t.z.t.
Op 14 december 2014 is deze lijn het rondje door Oosterenk in omgekeerde richting gaan rijden en is de spitsfrequentie in de vakantieperioden verlaagd naar 1x/uur.
Op 16 augustus 2015 is de halte Pauluskerk in Raalte, voor de lijnen 166 & 563 hernoemd naar Dumbarstraat.
Op 28 februari 2016 werd de halte Isala Sophia Hoofdingang hernoemd in Isala Ziekenhuis.