Lijn 86 Arnhem Centraal Station - Ede Station Ede-Wageningen (2006-2007)
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 10 december 2006 t/m 8 december 2007 |
Voorganger(s) | 86 |
Opvolger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 86 was een buslijn tussen de stations van Arnhem en Ede.
De bus reed tweemaal per uur tussen Wageningen en Ede behalve van maandag- tot en met zaterdagavond en op zondagochtend: dan kwam er elk uur een bus. Tussen Arnhem en Wageningen werd doordeweeks overdag viermaal per uur gereden, met uitzondering van de middagspits: dan werd tweemaal per uur gereden omdat ook de 251 nog reed. Op zaterdag reed ook om de dertig minuten een bus; ’s avonds en op zondag elk uur.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Roermondsplein | ||
Arnhem, Hogeschool voor de Kunsten | ||
Arnhem, Gemeentemuseum | ||
Arnhem, Zwarteweg | ||
Arnhem, Oranjestraat | ||
Arnhem, Klingelbeekseweg | ||
Arnhem, Business Park Arnhem | ||
Oosterbeek, Laan van Mariendaal | ||
Oosterbeek, Beukenlaan | ||
Oosterbeek, Weverstraat | ||
Oosterbeek, Gemeentehuis | ||
Oosterbeek, Hartestein | ||
Oosterbeek, d’ Oude Herbergh | ||
Oosterbeek, Wolfhezerweg | ||
Oosterbeek, Kerklaan | ||
Doorwerth, Kasteelweg | ||
Doorwerth, Mooiland | ||
Doorwerth, Kievitsdal | ||
Heelsum, Doorwerthsestraat | ||
Heelsum, Het Beekdal | ||
Heelsum, Patrimoniumweg | ||
Heelsum, Heidesteinlaan | ||
Renkum, Groeneweg | ||
Renkum, Don Boscoweg | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Nieuweweg | ||
Renkum, Bokkedijk | ||
Renkum, Grotelaan | ||
Wageningen, Wageningse Berg | ||
Wageningen, Diedenweg | ||
Wageningen, Busstation | ||
Wageningen, Arboretumlaan | ||
Wageningen, Technische School | ||
Wageningen, Dolderstraat | ||
Wageningen, Nobelweg | ||
Wageningen, Mansholtlaan | ||
Wageningen, Buissteeg | ||
Wageningen, Bosweg | ||
Bennekom, Bart van der Elstplantsoen | ||
Bennekom, Hof van Sint Pieter | ||
Bennekom, Molenstraat | ||
Bennekom, Strooyweg | ||
Bennekom, Heidelaan | ||
Bennekom, Vossenweg | ||
Bennekom, Hoekelumse Brinkweg | ||
Bennekom, Hoekelum | ||
Ede, De Reehorst | ||
Ede, Station Ede-Wageningen |
Geschiedenis
Lijn 86 ontstond op 10 december 2006 toen lijn 86 tussen Wageningen en Ede via Bennekom ging rijden. Op 9 december 2007 werden de spitsritten van lijn 251 opgenomen in lijn 86 dat daarmee een tweede eindpunt bij het Businesspark in Wageningen kreeg.