Lijn B Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis - Van Campenlaan
Voormalige buslijn B | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hilversum |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 22 mei 1982 |
Opvolger(s) | 2 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn B reed van het Diaconessen Ziekenhuis via het Centrum en station Hilversum naar het Erfgooierskwartier.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis | ||
Hilversum, Soestdijkerstraatweg/Sportpark | ||
Hilversum, Achterom/Sint-Annastraat | ||
Hilversum, Emmastraat/Gooiland | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, 's-Gravelandseweg/De Kei | ||
Hilversum, Hoge Naarderweg/Raadhuis | ||
Hilversum, Station NOS | ||
Hilversum, Snelliuslaan/Johannes Geradtsweg | ||
Hilversum, Van Dijkstraat | ||
Hilversum, Jacob Van Campenlaan |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 23 mei 1982 kreeg ook de stadsdienst van Hilversum lijnnummers i.p.v. letters. Deze lijn kreeg toen het nieuwe lijnnummer 2. De route bleef ongewijzigd, maar de dienstregeling werd wel ingeperkt. Alle ritten in de avonduren na 20:00 en op zondag kwamen te vervallen vanwege de geringere passagiersaantallen.