Lijn U75 Düsseldorf Vennhauser Allee - Neuss Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 aug 2015 om 09:37
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn U75 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Nacht | 2x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 3-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn U75 rijdt van Düsseldorf Eller via Lierenfeld, Handelszentrum, Hauptbahnhof, Belsenplatz en Heerdt naar Neuss.
Dienstregeling
- Zaterdag wordt tussen 10:00 en 12:00 en tussen 14:00 en 16:00 uur 6x/uur gereden tot de Heesenstraße en 3x/uur verder naar Neuss. Op overige tijdstippen wordt 4x/uur de volledige route gereden.
- Zondag wordt tot 13:00 uur 3x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verhoogd naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Vennhauser Allee | ||
Düsseldorf, Alt Eller | ||
Düsseldorf, Eller Mitte | ||
Düsseldorf, Jägerstraße | ||
Düsseldorf, Am Hackenbruch | ||
Düsseldorf, Schlesische Straße | ||
Düsseldorf, Lierenfeld Betriebshof | ||
Düsseldorf, Ronsdorfer Straße | ||
Düsseldorf, Kettwiger Straße | ||
Düsseldorf, Handelszentrum/Moskauer Straße | ||
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Oststraße | ||
Düsseldorf, Steinstraße/Königsallee | ||
Düsseldorf, Heinrich Heine Allee | ||
Düsseldorf, Tonhalle/Ehrenhof | ||
Düsseldorf, Luegplatz | ||
Düsseldorf, Barbarossaplatz | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Drusustraße | ||
Düsseldorf, Dominikus Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Nikolaus Knopp Platz | ||
Düsseldorf, Heesenstraße | ||
Düsseldorf, Aldekerkstraße | ||
Düsseldorf, Vogesenstraße | ||
Neuss, Am Kaiser | ||
Neuss, Blücherstraße | ||
Neuss, Hauptbahnhof |