Treinserie 4000 (2010)
Treinserie 4000 in 2010
| |||
---|---|---|---|
Traject | Rotterdam Centraal - Uitgeest (- Alkmaar) | ||
Vervoerder | NS | ||
Dienstregeling | 2010 | ||
Materieel | SLT | ||
Treinsoort | Sprinter | ||
Frequentie | 2x/uur | ||
Opmerkingen | Uitgeest - Alkmaar alleen 's avonds en op zondag. |
Treinserie 4000 was in de dienstregeling 2010 de stoptrein tussen Rotterdam Centraal, Woerden, Breukelen, Amsterdam Centraal, Uitgeest. 's Avonds en op zondag werd er verder gereden naar Alkmaar
Inhoud
Traject
Bijzonderheden
- Vormde tussen Rotterdam Centraal en Gouda Goverwelle gedurende de spits een kwartierdienst met de serie 9700.
- Deze serie was al tot en met dienstregeling 2008 de Sprinter Rotterdam Centraal - Uitgeest. In dienstregeling 2009 werd de serie ingekort tot Amsterdam Centraal en gekoppeld aan de serie 4500. In 2010 werd de oude situatie hersteld.
- Reed 's avonds en zondag door naar Alkmaar, omdat de serie 800 dan niet reed tussen Amsterdam Centraal en Alkmaar.
- 's Nachts reed er een Sprinter tussen Amsterdam Centraal en Heerhugowaard als serie 14080.
- In de zeer vroege ochtend reden er twee treinen richting Rotterdam Centraal als serie 14000.
- Deze treinserie keerde te Rotterdam Centraal, Uitgeest en Alkmaar op zichzelf.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 4000
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 4000
- Dienstregeling 2010
- Station Rotterdam Centraal
- Station Rotterdam Noord
- Station Rotterdam Alexander
- Station Capelle Schollevaar
- Station Nieuwerkerk a/d IJssel
- Station Gouda
- Station Gouda Goverwelle
- Station Woerden
- Station Breukelen
- Station Abcoude
- Station Amsterdam Holendrecht
- Station Amsterdam Bijlmer ArenA
- Station Duivendrecht
- Station Amsterdam Amstel
- Station Amsterdam Muiderpoort
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Sloterdijk
- Station Zaandam
- Station Koog Bloemwijk
- Station Koog-Zaandijk
- Station Wormerveer
- Station Krommenie-Assendelft
- Station Uitgeest
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Dienstregeling Spoorlijn Utrecht - Rotterdam
- Dienstregeling Spoorlijn Harmelen - Breukelen
- Dienstregeling Rhijnspoorweg
- Dienstregeling Staatslijn K