Lijn 426 Nisse Dorpsplein - Goes Ziekenhuis
Voormalige belbuslijn 426 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 9 december 2012 t/m 28 februari 2015 |
Voorganger(s) | 26 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 426 reed van Nisse via 's Heer Abtskerke naar Goes.
Route
Halte | ||
Nisse, Dorpsplein | ||
's Heer Abtskerke, Kerkring | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Ter verduidelijking van het lijnennet werd het lijnnummer 26 op 9 december 2012 vernummerd naar 426.
Op 1 maart 2015 zijn alle belbussen in Zeeland opgeheven. In plaats daarvan kan gebruikt worden gemaakt van de Haltetaxi.