Dienstregeling Regio Eindhoven 1978/1979
De dienstregeling Regio Eindhoven 1978/1979 ging in op 1 oktober. Het gebied omvatte de stadsdienst van Eindhoven inclusief de streeklijnen in Eindhoven.
De stadsdiensten werden gereden door OVE, de streeklijnen in de Peel werden verzorgd door Zuidooster, de streeklijnen in de Kempen door EMA en de streeklijnen richting de Meierij, Reusel en Geldrop, Someren door BBA. Er was een gezamenlijk busboekje voor al deze lijnen.
In tegenstelling tot andere busboekjes waren er geen tabellen of haltelijsten opgenomen. In plaats hiervan werd van elke lijn de route getoond (het is onbekend of dit om de haltes of om de route ging) en haltevertrekstaten van de belangrijkste haltes met indicatie van de rijtijd naar het station en het eindpunt. De tabellen en routes voor de streeklijnen waren beperkt tot het gebied van de agglomeratie Eindhoven.
De eindpunten van deze lijnen zijn derhalve niet helemaal op te maken.
Lijnennet
Lijn | Route | Opmerkingen |
---|---|---|
Stadsdienst Eindhoven (OVE) | ||
1 | Vaartbroek - Oude Gracht West - Station - Gestel - Genderbeemd - Veldhoven Zonderwijk | |
2 | De Tempel - WC Woensel - Generalenbuurt - Station - Tivoli - Geldrop | |
3 | Woenselse Heide - WC Woensel - Oude Gracht West - Station - Gestel - Hanevoet | |
4 | Woenselse Heide - Achtse Barrier - Prinsejagt - Station - Stratum | |
5 | Lievendaal - Strijp - Centrum - Station - Doornakkers - Geestenberg | |
6 | Lievendaal - 't Ven - Centrum - Station - Geestenberg - 't Hofke | |
7 | Tivoli - Centrum - Station - Acht (Oirschot Kazerne) | Beperkt naar Oirschot Kazerne. |
8 | Floraplein - Tivoli - Station - Vredeoord | |
11 | Heesterakker - Oude Gracht West - Station - Strijp S - Zeelst - Veldhoven Zonderwijk | |
14 | Heesterakker - Eckartdal - Station - Strijp - De Hurk | |
Streekdiensten Zuidooster | ||
10 | Eindhoven - Acht - Best - Oirschot - Spoordonk - Heikant - Moergestel - Tilburg | |
20 | Eindhoven - Geldrop Centrum - Mierlo - ... | Eindpunt onbekend |
21 | Nijmegen - Dukenburg - Alverna - Nederasselt - Grave - Velp - Reek - Zeeland - Uden - Volkel - Boekel - Handel - Gemert - Beek en Donk - (Aarle-Rixtel -) Lieshout - Gerwen - Nuenen - Eindhoven | |
22 | Gennep - Oeffelt - Beugen - Boxmeer - Sint Anthonis - Oploo - Westerbeek - De Rips - Milheeze - Bakel - Helmond - Stiphout - Gerwen - Nuenen - Eckart - Eindhoven | |
23 | Eindhoven - Geldrop Centrum - Braakhuizen - Mierlo - ... | Eindpunt onbekend |
24 | Eindhoven - Geldrop Centrum - Heeze - ... | Eindpunt onbekend |
Streeklijnen BBA | ||
41 | Eindhoven - Acht - Best - ... | |
42 | Eindhoven - Acht - Best - ... | Eindpunt onbekend |
44 | Eindhoven - Strijp - Zeelst - Veldhoven - Reusel | Eindpunt onbekend |
50 | Eindhoven - Gestel - Veldhoven - Reusel | |
54 | Eindhoven - Mensfort - Acht - Best - ... | Eindpunt onbekend |
56 | Eindhoven - WC Woensel - Son en Breugel - St. Oedenrode - Schijndel - 's Hertogenbosch | |
57 | Eindhoven - WC Woensel - Son en Breugel - St. Oedenrode - Veghel | |
Streeklijnen EMA | ||
71 | Eindhoven - Stratum - Aalst - Valkenswaard Markt | |
72 | Eindhoven - Stratum - Aalst Ekenrooi - Valkenswaard Markt - Dommelen - Bergeijk -... | Eindpunt onbekend |
73 | Eindhoven - Stratum - Leende - ... | Eindpunt onbekend |
74 | Eindhoven - Stratum - Leende - ... | Eindpunt onbekend |
76 | Eindhoven - Stratum - Aalst - Borkel en Schaft - Achel - Neerpelt - Lommel | |
77 | Eindhoven - Stratum - Aalst Voldijn - Waalre - Valkenswaard Kerkakkers | |
78 | Eindhoven - Stratum - Aalst Ekenrooi - Valkenswaard Markt - Dommelen - Bergeijk - ... | Eindpunt onbekend |
79 | Eindhoven - Stratum - Aalst - Borkel en Schaft - Achel - Neerpelt - Lommel |