Lijn 10 Geldrop Coevering - Eindhoven Station
Buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 rijdt van Geldrop Coevering, via Zesgehuchten, Eindhoven De Burgh, en de binnenstad naar station Eindhoven.
Route
Halte | ||
Geldrop, Columbusstraat | ||
Geldrop, Witte de Withstraat | ||
Geldrop, Piet Heinstraat | ||
Geldrop, Pieter Nuytsstraat | ||
Geldrop, Admiraal Byrdstraat | ||
Geldrop, Winkelcentrum Coevering | ||
Geldrop, Laan der Vier Heemskinderen | ||
Geldrop, Akert | ||
Geldrop, Sint Annaziekenhuis | ||
Geldrop, Aragorn | ||
Geldrop, Schaarland | ||
Geldrop, DAF 3 | ||
Eindhoven, DAF 2 | ||
Eindhoven, Jan van Eyckgracht | ||
Eindhoven, Tivolilaan | ||
Eindhoven, Roothaanstraat | ||
Eindhoven, Sint Jansweg | ||
Eindhoven, Geldropseweg | ||
Eindhoven, Bilderdijklaan | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Smalle Haven | ||
Eindhoven, Heuvel Galerie | ||
Eindhoven, 18 Septemberplein | ||
Eindhoven, Station |
Geschiedenis
2012: de halte Eindhoven Sint Odastraat was inmiddels vervallen. De halte Dendermodebrug in Geldrop was verplaatst of hernoemd naar Akert. Vanaf 11 december 2011 verviel in de ochtend de kwartierdienst richting Eindhoven. Richting Geldrop eindigde de kwartierdienst voortaan om 8:00 uur in plaats van om 9:00 uur.
Op het traject Station - Petrus Dondersstraat (- Geldrop) hebben de volgende lijnen gereden:
- Lijn 10 Eindhoven Heesterakker - Geldrop Noord (14 juli 1991 t/m onbekend)
- Lijn 10 Eindhoven Heesterakker - Geldrop Coevering (onbekend t/m 13 juli 1991)
- Lijn 11 Eindhoven Heesterakker - Nuenen Park (onbekend, in ieder geval 1984)
- Lijn 2 Eindhoven De Tempel - Geldrop Coevering/Veldhoven Zonderwijk (onbekend, in ieder geval 1973)
- Lijn H Eindhoven, Woensel West - Tivoli (onbekend, in ieder geval 1959)
- Lijn M Eindhoven, Brucknerplein - Burghplan (vanaf 1958 t/m onbekend)
- Lijn F Eindhoven, Station - Burghplan (t/m 1958)