Lijn 6 Brugge Station - Sint-Kruis Bachten Beukenbos
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 6 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 6 rijdt van het station van Brugge naar Sint-Kruis Bachten Beukenbos. Richting het station van Brugge wordt daarna verder gereden naar het centrum van Brugge.
Route
Halte | ||
↑ | Brugge, Stadsschouwburg | |
Brugge, Sint-Jansplein | ||
Brugge, Sint-Walburgakerk | ||
Brugge, Molenbrug | ||
Brugge, Gerechtshof | ||
Brugge, Kruispoort | ||
↑ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Station | ||
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Sint-Salvatorskerk | ||
Brugge, Wollestraat | ||
Brugge, Vismarkt | ||
Brugge, Coupure | ||
Brugge, Schaarstraat | ||
Brugge, Kazernevest | ||
Brugge, Katelijnepoort | ||
Brugge, Gentpoort | ||
Brugge, Kruispoort | ||
Sint-Kruis, Brugse Metten | ||
Sint-Kruis, Kerk | ||
Sint-Kruis, Bieversweg | ||
Sint-Kruis, Mexico | ||
Sint-Kruis, Doornhut | ||
Sint-Kruis, Puienbroek | ||
Sint-Kruis, Poortersstraat | ||
Sint-Kruis, Raadsheren | ||
Sint-Kruis, Markgraaf | ||
Sint-Kruis, Bachten Beukenbos |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de halte Biekorf hernoemd naar Stadsschouwburg.