Lijn 167 Alkmaar Station - Beverwijk Station
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
2e concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG, VDL Berkhof Ambassador, VDL Procity, Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum en Heemskerk naar Beverwijk.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Bergerhout | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Kooimeerlaan | ||
Heiloo, Spokenboschlaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Heiloo, Krommelaan | ||
Heiloo, Kapellaan | ||
Limmen, Visweg | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Limmen, Limmerbuurt | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Ganzerik | ||
Castricum, De Bloemen | ||
Castricum, Anna Reynvaansingel | ||
Castricum, Dorcamp | ||
Castricum, De Loet | ||
Castricum, Dorpsstraat | ||
Castricum, Prinses Beatrixstraat | ||
Castricum, Mient | ||
Castricum, Station | ||
Castricum, Sportpark | ||
Castricum, Jachthuis | ||
Heemskerk, Camping Geversduin | ||
Heemskerk, Oude Jachthuis | ||
Heemskerk, Duinweg | ||
Heemskerk, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kerkweg | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Heemswijk | ||
Heemskerk, Helmlaan | ||
Heemskerk, de Smidse | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Borneostraat | ||
Beverwijk, Laan van Kanaan | ||
Beverwijk, Huiderlaan | ||
Beverwijk, Plantage | ||
Beverwijk, Florastraat | ||
Beverwijk, Populierenlaan | ||
Beverwijk, Zeestraat | ||
Beverwijk, Westerhoutplein | ||
Beverwijk, Beecksanghlaan | ||
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis | ||
Beverwijk, Station (aansluiting op de trein van/naar Haarlem/Amsterdam) |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Bij het ingaan van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord op 14 december 2008 werd de frequentie op maandag t/m zaterdag overdag verhoogd naar 2x/uur, dit door het overnemen van de ritten van lijn 168 die in Castricum een iets gewijzigde route reed. De route in Castricum liep voortaan niet meer via het Geesterduin, maar via de Dorcamp.
Per 2 september 2012 vond een grote routewijziging plaats in Heemskerk/Beverwijk, waardoor een groter deel van de Broekpolder in de route opgenomen werd.
Voormalige route(s)
Voormalige route in Castricum t/m 13 december 2008
Halte | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Geesterduin | ||
Castricum, Dorpsstraat | ||
Castricum, Pr. Beatrixstraat |
Voormalige route tussen Heemskerk - Beverwijk t/m 1 september 2012
Halte | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, J. Ligthartstraat | ||
Heemskerk, Breedslaglaan | ||
Heemskerk, Goudvink | ||
Heemskerk, Beneluxstraat | ||
Heemskerk, Hoflaan | ||
Heemskerk, Waddenlaan | ||
Heemskerk, Citadel | ||
Beverwijk, Louis Davidslaan | ||
Beverwijk, Conny Stuartlaan | ||
Beverwijk, Laan der Nederlanden | ||
Beverwijk, Overboslaan | ||
Beverwijk, Vennelaan | ||
Beverwijk, Beverhof | ||
Beverwijk, Schans | ||
Beverwijk, Station |