Lijn 29 Venray Station - Venlo Station (-2006)
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur (niet doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x per uur |
Lijn 29 reed van Venray via Wanssum, Blitterswijck, Meerlo, Tienray, Broekhuizen, Lottum, Grubbenvorst en Blerick naar Venlo.
In de (brede) spitsuren werd tussen Venlo en Lottum elk halfuur gereden. Op zaterdag overdag werd het hele traject 1x per 2 uur gereden. Doordeweeks werd niet in de avonduren gereden, op zaterdagavond werd er 1x/uur Venlo - Lottum gereden.
Route
Halte | ||
Oostrum, Venray Station NS | ||
Oostrum, Kerk | ||
Oostrum, Paschalis | ||
Wanssum, Oirlosedijk | ||
Wanssum, Beemdweg | ||
Wanssum, Centrum | ||
Blitterswijck, Blitterswijckseweg | ||
Blitterswijck, Kapelletje | ||
Meerlo, Brug | ||
Meerlo, Kerk | ||
Meerlo, Brugeind | ||
Meerlo, Elshout | ||
Tienray, Kerk | ||
Tienray, Raayke | ||
Swolgen, Smid Brouwers | ||
Swolgen, Wilhelmina | ||
Swolgen, Legert | ||
Swolgen, Vorsterweg | ||
Broekhuizenvorst, Heideweg | ||
Broekhuizenvorst, Gemeentehuis | ||
Broekhuizenvorst, Burg. Hermansstraat | ||
Broekhuizen, Hoogstraat | ||
Broekhuizen, Lottumseweg | ||
Lottum, Pompstation | ||
Lottum, Graanmolen | ||
Lottum, Kraaienhoflaan | ||
Lottum, Markt | ||
Lottum, Hoofdstraat | ||
Lottum, Opperdonkseweg | ||
Lottum, De Bongerd | ||
Grubbenvorst, Kaldenbroek | ||
Grubbenvorst, Sportveld | ||
Grubbenvorst, De Vonkel | ||
Grubbenvorst, Dr. Baggen | ||
Grubbenvorst, Viaduct | ||
Blerick, Jachthaven | ||
Blerick, Parlevinkerweg | ||
Blerick, Klein Echtenray | ||
Blerick, Horsterweg | ||
Blerick, Centrum Vakopleidingen | ||
Blerick, Station NS | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Venlo, Busstation/NS |
Geschiedenis
Lijn 29 reed al in 1961. De route was destijds nog bijna hetzelfde als nu. In de jaren 80 was lijn 29 verlengd naar Oirlo.
Met ingang van 10 december 2006 werd het hele lijnennet drastisch gewijzigd, lijn 29 ging voortaan rijden van Venray naar Horst. Omdat dit tot vele klachten leidde uit de omliggende dorpen werd de route met ingang van 25 maart 2007 deels weer terug gedraaid.