Lijn 182 Woerden Station NS - Leiden Station NS
Voormalige buslijn 182 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Midden-Holland, Utrecht-West |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Van Hool A300, Mercedes-Benz O405 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/1,5 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 182 reed van Leiden via Hoogmade, Woubrugge, Ter Aar, Nieuwkoop, Noorden en Zegveld naar Woerden.
Tussen Woerden en Ter Aar werd in de spitsuren 1x/uur gereden, buiten de spitsuren en in het weekeinde werd dit elke twee uur gereden. In de avonduren werd alleen tussen Leiden en Ter Aar gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Zegveldse Uitweg | ||
Zegveld, N.H. Kerk | ||
Zegveld, Hoek | ||
Woerdense Verlaat, Slikkendam | ||
Noorden, R.K. Kerk | ||
Nieuwkoop, Meeuwenlaan | ||
Nieuwkoop, Maarten Freeke Wije | ||
Nieuwkoop, Zuideinde | ||
Aarlanderveen, Ned. Hervormde Kerk | ||
Aarlanderveen, Nieuwkoopseweg | ||
Ter Aar, Aardam | ||
Ter Aar, Lijsterbeslaan | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Woubrugge, Kruisweg | ||
Hoogmade, Kerkstraat | ||
Hoogmade, Van Fenemalaan | ||
Leiderdorp, Rijnland Ziekenhuis | ||
Leiderdorp, Rietschans | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Breestraat | ||
Leiden, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1997/1998 reden in de ochtendspits drie ritten richting Leiden niet via het Centrum in laatstgenoemde plaats, maar via Leiderdorp ten behoeve van scholieren voor de LOI (nabij de Rietschans.