Lijn 43 Odijk N229-Zeisterweg - Zeist Busstation
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) / CTS i.o.v. Qbuzz |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 8 december 2013 |
Voorganger(s) | 43 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van Odijk via station Driebergen-Zeist naar Zeist. Op maandag t/m zaterdag overdag wordt een 12-meterbus ingezet en 's avonds en zondags een 8-persoonsbus.
Eén rit in de ochtendspits naar Zeist en één rit in de avondspits uit Zeist is gekoppeld aan lijn 53 t.b.v. een rechtstreekse verbinding naar de Sociale Werkvoorziening Zeist.
In Odijk wordt meestal aansluiting geboden op lijn 41.
Op station Driebergen-Zeist wordt vanuit Odijk aangesloten op intercity 3100 naar Utrecht en v.v. Als intercity 3100 niet rijdt, sluit lijn 43 vanuit Odijk aan op intercity 3000 naar Utrecht en v.v.
Route
Halte | ||
Odijk, N229-Zeisterweg | ||
Odijk, Jodichemdreef | ||
Odijk, De Vork | ||
Odijk, Zeisterweg | ||
Odijk, Rijneiland | ||
Odijk, Weteringwaard | ||
Odijk, Eikelaar | ||
Odijk, Gaspeldoorn | ||
Odijk, Rijnseweg | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan | ||
Zeist, Heerewegen | ||
Zeist, Van Stolberglaan | ||
Zeist, Graaf Adolflaan | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan 235 | ||
Zeist, Prinses Margrietlaan 405 | ||
Zeist, Prinses Irenelaan | ||
Zeist, Oranje Nassaulaan | ||
Zeist, Ziekenhuis | ||
Zeist, Lindenlaan | ||
Zeist, Busstation |
Geschiedenis
Vanaf 8 december 2013 werd lijn 43 ingekort tot het traject Odijk - Zeist. De frequenties tussen Odijk en Driebergen werden verdubbeld en voortaan werd ook 's avonds en op zondag gereden.