Lijn 162 Gorinchem Station - Alblasserdam Van Eesterensingel
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 okt 2014 om 15:50 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=162 |vervoerder=Westnederland |regio=Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden |lijnsoort=Streekbus |periode=29 mei 1994 t/m ... |frequen...')
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1994 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 162 reed van Gorinchem via Schelluinen, Goudriaan, Ottoland, Molenaarsgraaf en Bleskensgraaf naar Alblasserdam.
In de schoolrichting reed één rit van/naar de Scholen (bij de A15).
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Scholen | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Schelluinen | ||
Giessenburg, N.H. Kerk | ||
Giessen-Oudekerk, De Oude School | ||
Goudriaan, Café Het Raadhuis | ||
Ottoland, N.H. Kerk | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Molenaarsgraaf, Dorp | ||
Bleskensgraaf, Provincialeweg | ||
Oud Alblas, Dorp | ||
Alblasserdam, Dam | ||
Alblasserdam, Van Eesterensingel |
Geschiedenis
Op 29 mei 1994 werd lijn 162 enerzijds in Alblasserdam weer ingekort tot de Van Eesterensingel. Anderzijds werd het traject Brandwijk - Goudriaan alleen nog in de spitsrichting uit Alblasserdam bediend. De overige ritten gingen voortaan via Giessen-Oudekerk en Giessenburg naar Schelluinen en Gorinchem rijden. Tenslotte vervielen ook de ritten op zaterdag.