Lijn 650 Wekerom Kruispunt - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
{{LijnInfo |lijnnr=650 |vervoerder=Syntus |concessie=Veluwe |lijnsoort=Schoolbus |periode=Sinds 1 september 2014 |voorganger=[[Lijn 650 Harskamp Harscamp - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool>650** |frequentie_spits=1x/dag (per richting) |frequentie_spits_vakantie=rijdt niet }} Lijn 650 rijdt van Harskamp via Stroe, Wittenberg en Nieuw Milligen naar Apeldoorn.
In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar Harskamp.
Tijdens enkele vastgestelde dagen rijdt de middagrit om 12:21 uur in plaats van om 15:21 uur.
Route
Halte | ||
Wekerom, Kruispunt Wekerom | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, De Drie Musketiers | ||
Wittenberg, Busstation | ||
Nieuw Milligen, Hoeve Oud Milligen | ||
Nieuw Milligen, Ouwendorperweg | ||
Nieuw Milligen, Koninklijke Landmacht | ||
Nieuw Milligen, Kruispunt | ||
Hoog-Soeren, Het Aardhuis | ||
Hoog-Soeren, Oranjeoord | ||
Hoog-Soeren, Echoput | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Per 1 september 2014 werd deze lijn verlengd naar Wekerom. Tegelijkertijd werd een aantal haltes toegevoegd aan deze lijn.