Lijn 417 Schagen Station - Obdam Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 29 sep 2009 om 08:11 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=417 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |materieel=Mercedes Sprinter |lijnsoort=Buurtbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |...)
Buslijn 417 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 417 is een buurtbus en rijdt van Schagen via Barsingerhorn, Winkel, Nieuwe Niedorp, Hoogwoud en Opmeer naar Obdam.
Het trajectdeel Schagen - Hoogwoud wordt doordeweeks alleen bediend tussen 9 en 13 uur & 18 en 19 uur.
Route
Halte | ||
Schagen, Station NS | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Crematorium | ||
Haringhuizen, Haringhuizen | ||
Barsingerhorn, Lutjewallerweg | ||
Barsingerhorn, Tram abri | ||
Barsingerhorn, Mieldijk | ||
Barsingerhorn, Heerenweg 92 | ||
Barsingerhorn, De Fortuin | ||
Barsingerhorn, Leekerweg | ||
Kolhorn, Torenstraat | ||
Lutjewinkel, Weereweg | ||
Winkel, Wilgenstraat | ||
Winkel, Wilgenmade | ||
Winkel, Bosstraat | ||
Winkel, Scheidersweg | ||
Nieuwe Niedorp, Gemeentehuis | ||
Nieuwe Niedorp, De Veert | ||
Nieuwe Niedorp, Prins Maurits | ||
Nieuwe Niedorp, Van Herwerden | ||
Nieuwe Niedorp, De Rode Eenhoorn | ||
Nieuwe Niedorp, Boerenleenbank | ||
Nieuwe Niedorp, Leijerdijk | ||
Terdiek, Terdiek | ||
Hoogwoud, Koningspade | ||
Hoogwoud, De Dars | ||
Hoogwoud, De Stolp | ||
Opmeer, Gemeentehuis | ||
Opmeer, Pinksterbloem | ||
Opmeer, Planetenlaan | ||
Spanbroek, Zandwerven | ||
Obdam, Station NS |