Lijn 179 Gouda Station NS - Montfoort Kasteelplein
Voormalige buslijn 179 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio's | Midden-Holland, Utrecht-West |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 179 reed van Gouda via Reeuwijk, Bodegraven, Nieuwerbrug, Woerden en Linschoten naar Montfoort.
Op zondag werd 1x per 2 uur gereden tussen Gouda en Bodegraven, slechts 3 ritten reden nog verder naar Woerden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gouda, Station | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, De Savornin Lohmansingel | ||
Gouda, Vliegenstraat | ||
Gouda, Bodegraafsestraatweg | ||
Reeuwijk, De Tol | ||
Reeuwijk, Brug | ||
Bodegraven, Station | ||
Nieuwerbrug, Bruggemanstraat | ||
Woerden, Blokhuisbrug | ||
Woerden, Gebr. Marisstraat | ||
Woerden, Jozef Israëlslaan | ||
Woerden, Esdoornlaan | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Rijnstraat | ||
Woerden, Station | ||
Woerden, Hofpoort Ziekenhuis | ||
Linschoten, Laan van Rapynen | ||
Montfoort, Kasteelplein |
Geschiedenis
Op 29 mei 1983 vond een reorganisatie plaats van het lijnennet in de regio rond Alphen a/d Rijn. De voormalige lijn 179 ging nu de route in beide richtingen rijden en ging voorts verder rijden naar Nieuwerbrug, Bodegraven en Gouda ter vervanging van lijn 178 die op dat traject opgeheven werd. De bus bleef van maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur rijden en 's avonds en zondag 1x per 2 uur.