Lijn 92a Warzée Dépôt TEC - Comblain-au-Pont Place Leblanc
Voormalige buslijn 92a in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Marktbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 2014 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/vrijdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 92a reed op vrijdagochtend van Warzée naar Comblain-au-Pont.
Route
Halte | ||
Warzée, Dépôt TEC | ||
Warzée, Eglise | ||
Ouffet, Carrefour | ||
Ouffet, Grand-Place | ||
Ouffet, Rue Cuvelier | ||
Ouffet, Athénée | ||
Ouffet, Rue Cuvelier | ||
Ouffet, Grand-Place | ||
Ouffet, Carrefour | ||
Ouffet, Sentier de Maroye | ||
Hody, Rond-point Kennedy | ||
Hody, Rue H. Fays | ||
Anthisnes, Rue Falloise | ||
Anthisnes, Coupole | ||
Anthisnes, Vieux Château | ||
Anthisnes, Route de Vien | ||
Vien, Rue St-Roch | ||
Vien, Carrière | ||
Vien, Rue de l'Ourthe | ||
Vien, La Rock | ||
Comblain-Fairon, 1ère route de Sparmont | ||
Comblain-Fairon, 2ème route de Sparmont | ||
Comblain-Fairon, Moulin du Blockay | ||
Comblain-Fairon, Café du Blockay | ||
Comblain-Fairon, Carrefour | ||
Comblain-Fairon, Eglise | ||
Comblain-Fairon, Chirmont | ||
Comblain-la-Tour, Rue de Fairon | ||
Comblain-la-Tour, Pont | ||
Comblain-au-Pont, Batterie | ||
Comblain-au-Pont, Complexe Communal | ||
Comblain-au-Pont, Place Leblanc |
Geschiedenis
Op 1 juli 2014 werd deze lijn vernummerd naar 92.