Lijn 18 Rotterdam Centraal Station - Capelle aan den IJssel Kievitlaan
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 8 jun 2014 om 19:16 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=24 |vervoerder=Westnederland |regio=Rotterdam |lijnsoort=Streekbus |periode=1 juni 1980 t/m ... |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/...')
Voormalige buslijn 24 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1980 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 18 reed van Rotterdam naar Capelle a/d IJssel.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Hofplein | ||
Rotterdam, Goudsesingel | ||
Rotterdam, Mariniersweg | ||
Rotterdam, Oostplein | ||
Rotterdam, Willem Ruyslaan | ||
Rotterdam, Oudendijk | ||
Rotterdam, Hoflaan | ||
Rotterdam, Kralingseweg | ||
Capelle a/d IJssel, Schenkelsedreef | ||
Capelle a/d IJssel, Meidoornveld | ||
Capelle a/d IJssel, Goudenregenstraat | ||
Capelle a/d IJssel, Kanaalweg | ||
Capelle a/d IJssel, Rivierweg | ||
Capelle a/d IJssel, Koperwiek | ||
Capelle a/d IJssel, Vijverhof | ||
Capelle a/d IJssel, Kievitlaan |
Geschiedenis
Op 1 juni 1980 werd de oude lijn 18 ingekort tot Capelle a/d IJssel. De nieuwe lijn 68 nam het vervallen traject van maandag t/m zaterdag overdag over.