Lijn 73 Ronse, Station - Hogerlucht
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 73 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/35 min |
Dal | 1x/35 min |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/35 min |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van station Ronse een lusroute via het Centrum en Hogerlucht.
Route
Halte | ||
Ronse, Station | ||
Ronse, Zuidstraat | ||
Ronse, Grote Markt | ||
Ronse, E. Soudansquare | ||
Ronse, Depoorterplein | ||
Ronse, Vuurkruisenstraat | ||
Ronse, Ziekenhuis Hogerlucht | ||
Ronse, Klevestraat | ||
Ronse, Kruisstraat | ||
Ronse, Fiertelmeers | ||
Ronse, Voorzienigheidstraat | ||
Ronse, Spinsterstraat | ||
Ronse, Lange Haagstraat | ||
Ronse, Kasteelstraat | ||
Ronse, Hoogstraat | ||
Ronse, Sturbautstraat | ||
Ronse, Station |