Lijnnr.
|
Route
|
Periode
|
Lijn 71 t/m 80
|
80 |
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Scherpenzeel - Renswoude - Veenendaal - Rhenen - Wageningen - Renkum - Oosterbeek - Arnhem |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 81 t/m 90
|
81 |
Arnhem - Oosterbeek - Renkum - Wageningen - Rhenen - Veenendaal - Renswoude - Scherpenzeel - Woudenberg - Austerlitz - Zeist - De Bilt - Utrecht |
3 juni 1973 t/m 27 mei 2000
|
82 |
Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Wageningen Hoog - Bennekom - Ede |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
83 |
Wageningen - Bennekom - Ede |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
85 |
Ede - Veenendaal - Amerongen |
3 juni 1973 t/m onbekend
|
86 |
Arnhem - Oosterbeek - Wolfheze |
3 juni 1973 t/m onbekend
|