Lijn 167 Ommen Haven West - Zwolle Station
Buslijn 167 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 167 rijdt van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen (Ov.), Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Geerts | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Mooirivier | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleyendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Kruispunt NS | ||
Dalfsen, Station | ||
Dalfsen, Overweg NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoortweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoekweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Isala Klinieken Sophia/Dokterspad | ||
Zwolle, Wipstrik | ||
Zwolle, Herenweg | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Isala Klinieken Weezenlanden | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 23 mei 2004 kwam voor de regio Salland een geheel gewijzigde dienstregeling uit. Voortaan ging lijn 167 ook op zaterdag 1x/uur rijden, de schoolritten werden afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 667.