Lijn 21 Heerenveen Station - Groningen Station
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | NTM, FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland, Den Oudsten, Hainje |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1/dag |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 21 reed van Heerenveen via De Knipe, Langezwaag, Kortezwaag, Gorredijk, Beetsterzwaag Olterterp, Selmien, Ureterp, Siegerswoude, Frieschepalen, Marum en Rijksweg 43 naar Groningen.
Tussen de halten Selmien en Groningen werden uitsluitend enkele reizen afgegeven.
Route
Halte | ||
Heerenveen, Autobusstation | ||
Heerenveen, Gemeentehuis | ||
Heerenveen, Heideburen | ||
Heerenveen, Het Meer | ||
Heerenveen, Veensluis | ||
De Knipe, Tramweg | ||
De Knipe, 't Slúske | ||
Langezwaag, Lang Ein | ||
Langezwaag, Langezwaag | ||
Langezwaag, 't Skeane Ein | ||
Langezwaag, Nieuwevaart | ||
Langezwaag, Hegedijk | ||
Kortezwaag, Dekemaleane | ||
Gorredijk, Hoofdstraat | ||
Gorredijk, Autobusstation | ||
Gorredijk, Nijlân | ||
Lippenhuizen, De Driehoek | ||
Terwispel, Buitenweg | ||
Beetsterzwaag, Tolhuis | ||
Beetsterzwaag, Koefenne | ||
Beetsterzwaag, It Merkelân | ||
Beetsterzwaag, Hoofdstraat | ||
Beetsterzwaag, Lauswolt | ||
Beetsterzwaag, De Horst | ||
Olterterp, Het Witte Huis | ||
Olterterp, Zuivelfabriek | ||
Olterterp, Âldhôf | ||
Selmien, Kruispunt | ||
Ureterp, Selmien East | ||
Ureterp, Tsjerkeleane | ||
Ureterp, Skoalleane | ||
Ureterp, Centrum | ||
Ureterp, Mounleane | ||
Ureterp, Boerestreek | ||
Siegerswoude, 't Tolhek | ||
Frieschepalen, Tolheksleane | ||
Frieschepalen, School | ||
Frieschepalen, Heasterwei | ||
De Haar, Postdijk | ||
De Haar, Haarsterweg | ||
Marum West, Rijksweg | ||
Marum Kruisweg, Rijksweg | ||
Niebert/Boerakker, Rijksweg | ||
Tolbert, Rijksweg | ||
Midwolde, Rijksweg | ||
Lettelbert, Rijksweg | ||
Vierverlaten, Rijksweg | ||
Peizerweg, Rijksweg | ||
Groningen, Centraal Autobusstation |