Lijn 162 Raalte Station - Dalfsen Station
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt van Raalte via Lemelerveld naar Dalfsen.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Merel | ||
Raalte, De Hofstee | ||
Raalte, Dijkman | ||
Raalte, Café 'De Posthoorn' | ||
Lemelerveld, Bekking | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Lemelerveld, Café Reimink | ||
Lemelerveld, Posthoornweg | ||
Lemelerveld, Klipperstraat | ||
Lemelerveld, Dwarsweg | ||
Lemelerveld, Doktersbrug | ||
Dalfsen, Foreco | ||
Dalfsen, Station |
Geschiedenis
Voor 9 december 2012 reed lijn 162 naar Ommen i.p.v. naar Dalfsen.