Lijn 18 Liège, Gare Léopold - Droixhe
Streekbuslijn 18 in België Bekijk de voormalige lijnen 18 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-5x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Lijn 18 rijdt van Gare Léopold via Bressoux naar het Place Louis de Geer.
Op maandag t/m zaterdag rijden enkele ritten verder naar Marché Couvert
Route
Halte | ||
Liège, Gare Léopold | ||
Liège, Eglise Saint-Pholien | ||
Liège, Rue G. Simenon | ||
Liège, Place du Congrès | ||
Bressoux, Pont | ||
Bressoux, Rue du Quai | ||
Bressoux, Rue Foidart | ||
Bressoux, Maison Communale | ||
Bressoux, Place de la Résistance | ||
Bressoux, Avenue de Nancy | ||
Liège, Avenue de Lille | ||
Liège, Rue Rassenfosse | ||
Liège, Place Louis de Geer | ||
Liège, Place Louis de Geer (vers Marché) | ||
Liège, Ateliers Massin | ||
Liège, Abattoir | ||
Liège, Marché Couvert |