Lijn 81 Almelo Centrumplein - Ommen Larcom
Voormalige buslijn 81 | |
Vervoerder(s) | TET, Oostnet |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 81 reed van Almelo via Vriezenveen, Westerhaar, Vroomshoop en Den Ham naar Ommen.
Slechts in de (brede) spitsuren werd naar de Larcom gereden, de overige ritten reden maar tot station Ommen. Tevens reed het merendeel van de ritten alleen tussen Ommen en Westerhaar, slechts in de ochtendspits reed de bus verder van/naar Almelo.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, Brandweerkazerne | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Elsboerlaan | ||
Almelo, Meulenbeltlaan | ||
Almelo, Huize Alexandra | ||
Almelo, Het Meulenbelt | ||
Almelo, Oostermaatweg | ||
Vriezenveen, Zuideinde | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, Platanenplein | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Westerhaar, Westerveenweg | ||
Westerhaar, Dalweg | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
Westerhaar, De Klaampe | ||
Westerhaar, Leidijk | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
Westerhaar, Vroomshoopseweg | ||
Westerhaar, Hammerdijk | ||
Vroomshoop, Sallandia | ||
Vroomshoop, Dalvoorderslag | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
Vroomshoop, Beatrixstraat | ||
Vroomshoop, Pres. Kennedystraat | ||
Vroomshoop, Juliastraat | ||
Den Ham, Zwembad | ||
Den Ham, De Kooyen | ||
Den Ham, Middenweg | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Den Ham, Zuivelfabriek | ||
Den Ham, Smitstraat | ||
Den Ham, Grotestraat | ||
Den Ham, Garage Heikens | ||
Den Ham, Noordmeer | ||
Besthmen, De Groene Jager | ||
Besthmen, Kasteel Eerde | ||
Besthmen, Eerde | ||
Besthmen, Steile Oever | ||
Besthmen, Giethmerkerkpad | ||
Ommen, Bergweg | ||
Ommen, Station NS | ||
Ommen, De Schammelte | ||
Ommen, Zeesserweg | ||
Ommen, Lodderholt | ||
Ommen, Larcom |
Geschiedenis
Mogelijk ging deze lijn in 1991 binnen Ommen een uitgebreidere route rijden. Na bezuinigingen die door het Rijk opgelegd werden, kwam deze route binnen Ommen (die op maandag t/m vrijdag buiten de spitsuren 1x/uur werd gereden) met ingang van 13 februari 1994 te vervallen, slechts in de spitsuren bleven nog enkele ritten van/naar de Larcom rijden.
Voormalige routes
Voormalige route in Ommen tot 1994
Halte | ||
Ommen, Bergweg | ||
Ommen, Station | ||
Ommen, De Schammelte | ||
Ommen, Zeesserweg | ||
Ommen, Prinses Julianastraat | ||
Ommen, Oldenhaghen | ||
Ommen, Doormanstraat | ||
Ommen, Haarsweg | ||
Ommen, Windestraat | ||
Ommen, Alteveerweg | ||
Ommen, Oude Vlierweg | ||
Ommen, Larcom | ||
Ommen, Veldkampweg | ||
Ommen, Balkerweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Nijenhaghen | ||
Ommen, Patrijsstraat | ||
Ommen, Sperwer | ||
Ommen, Stadshaghen | ||
Ommen, Markt | ||
Ommen, Zeesserweg | ||
Ommen, De Schammelte | ||
Ommen, Station |