Dienstregeling concessie KAN Noord 2004
Op 14 december 2003 veranderde de dienstregeling in de regio Arnhem. Het betrof een ingrijpende wijziging met veel frequentieverlagingen.
Wijzigingen en lijnennet
In 2004 kwamen de volgende lijnen binnen het concessiegebied KAN Noord. Lijnen waar niks bij vermeld staat kenden geen wijzigingen in de dienstregeling.
- Lijn 1 Oosterbeek - Arnhem Het Duifje
- Lijn 2 Schaarsbergen - Arnhem Vredenburg: de route tussen station Arnhem en Vredenburg wordt overgenomen door de nieuwe lijn 4. Tussen station Arnhem en de Hoogkamp wordt buiten de spits nog maar tweemaal per uur gereden.
- Lijn 3 Velp - Arnhem Alteveer / Burgers’ Zoo: rijdt in Velp naar het nieuwe eindpunt bij de kruising Beekhuizenseweg/Zutphensestraatweg. In Velp-Noord rijdt voortaan de nieuwe lijn 21.
- Lijn 4 Arnhem Station - Kronenburg/De Laar Oost: nieuwe buslijn die de oude routes naar Arnhem Zuid van de lijnen 2 en 44 gaat combineren.
- Lijn 5 Arnhem De Laar West - Presikhaaf / Elsweide-HAN
- Lijn 6 Arnhem Hoogkamp - Heteren: de route tussen het station en de Hoogkamp wordt overgenomen door de nieuwe lijn 21.
- Lijn 7 Arnhem Rijkerswoerd - Geitenkamp
- Lijn 13 Arnhem - Burgers’ Zoo / Openluchtmuseum
- Lijn 14 Arnhem Kronenburg - Het Duifje
- Lijn 20 Presikhaaf - Elderveld: lijn 20 rijdt op zondag nog maar eens per uur
- Lijn 21 Arnhem Hoogkamp - Velp Ziekenhuis: nieuwe buslijn die het traject tussen station Arnhem en de wijk Hoogkamp overneemt van lijn 6 en het traject tussen station Arnhem en Velp van lijn 31. Voortaan wordt via ziekenhuis Rijnstate gereden.
- Lijn 26 Arnhem - Dieren
- Lijn 27 Arnhem - Gendringen
- Lijn 28 Dieren - Deventer: deze lijn rijdt sinds een onbekende datum alleen nog maar tussen de stations van Dieren en Zutphen
- Lijn 29 Arnhem - Gendringen
- Lijn 31 Velp - Nijmegen: het traject tussen Velp en station Arnhem wordt overgenomen door de nieuwe lijn 21.
- Lijn 32 Arnhem - Nijmegen
- Lijn 33 Arnhem - Nijmegen
- Lijn 34 Velp - Bemmel: een flink aantal middagspitsritten tussen Velp en Huissen wordt geschrapt.
- Lijn 41 Zetten - Velp: buslijn wordt opgeheven.
- Lijn 43 Arnhem - Apeldoorn
- Lijn 44 Arnhem IJsseloord 2 - De Laar Oost: buslijn rijdt voortaan alleen nog maar tussen de Keulseslag en IJsseloord 2. De route tussen station Arnhem en de Laar Oost wordt overgenomen door de nieuwe lijn 4.
- Lijn 50 Arnhem - Wageningen
- Lijn 60 Arnhem - Tolkamer: in Arnhem wordt een nieuwe route gereden via de Batavenweg, de Molenstraat en de Brugweg. Er komt een nieuwe halte ter hoogte van de Berkhaag.
- Lijn 61 Arnhem - Pannerden: de route tussen Zevenaar en Pannerden komt te vervallen.
- Lijn 62 Arnhem - Duiven
- Lijn 63 Arnhem Zuid - Duiven
- Lijn 69 Arnhem - Zevenaar: de buslijn gaat ook in de tegenspits tweemaal per uur rijden.
- Lijn 77 Arnhem - Eerbeek: buslijn komt te vervallen.
- Lijn 79 Arnhem - Gendringen
- Lijn 86 Arnhem - Ede: neemt een aantal spitsritten over van interliner 336.
- Lijn 88 Arnhem - Elst
- Lijn 91 Arnhem - Apeldoorn
- Lijn 103 Zetten - Elst
- Lijn 107 Arnhem - Harderwijk
- Lijn 212 Arnhem Airborneplein - Nijmegen Radboudziekenhuis: nieuwe sneldienst die reizigers in de spits compenseert voor het wegvallen van interliner 412.
- Lijn 231 Apeldoorn - Arnhem
- Lijn 251 Arnhem - Wageningen: deze buslijn neemt enkele spitsritten over van interliner 336.
- Lijn 293 Arnhem Presikhaaf - Apeldoorn
- Lijn 336 Arnhem - Ede: de buslijn komt te vervallen.
- Lijn 412 Arnhem - Nijmegen Heyendaal: deze buslijn komt te vervallen.
Wijzigingen per 4 juli 2004
- Lijn 6 Arnhem – Heteren: deze buslijn rijdt in Arnhem voortaan via de nieuwbouwwijk Schuytgraaf.
- Lijn 76 Arnhem – Heteren: nieuwe snelle bus tussen Arnhem, Driel en Heteren die reizigers in de spits moet compenseren voor de langzamere route van lijn 6.