Lijn 18 Eindhoven Station - Veldhoven Heikant
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 25 nov 2012 om 17:47 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=18 |vervoerder=Hermes |concessie=Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |materieel=MAN Lion's City |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=4x/uu…')
Buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van station Eindhoven via de HOV-westas, Meerhoven Waterrijk en Veldhoven De Kelen naar Heikant (halte De Dom/Berg).
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Philips-Stadion | ||
Eindhoven, Glaslaan | ||
Eindhoven, Strijp S-Ir. Kalfsstraat | ||
Eindhoven, Cederlaan | ||
Eindhoven, Evoluon | ||
Eindhoven, Bredalaan | ||
Eindhoven, Hurksestraat | ||
Eindhoven, P+R Meerhoven | ||
Eindhoven, Landforum | ||
Veldhoven, Houtwal | ||
Eindhoven, Waterrijk Centrum | ||
Veldhoven, Strijpsebaan | ||
Veldhoven, Hertgang | ||
Veldhoven, De Dom / Bovenhei | ||
Veldhoven, De Dom / Berg |
Geschiedenis lijn 18
2013: tot 6 janauri 2013 reed deze lijn als Lijn 18 Station - Veldhoven De Berkt. De route is exact hetzelfde, het eindpunt is één halte verlegd.