Lijn 92 Bloemendaal Brederodelaan - Noordwijk Groot Hoogwaak
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:29 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 92 reed van Bloemendaal via Haarlem, Heemstede, Bennebroek, Hillegom, Lisse, Sassenheim en Voorhout naar Noordwijk.
Het traject tussen Bloemendaal en Hillegom werd samen met lijn 93 gereden, waardoor op dat gedeelte een halfuursdienst ontstond.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Bloemendaal, Brederodelaan | ||
Haarlem, Station NS | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Heemstede, Wipperplein | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Van den Endelaan | ||
Lisse, Hyacinthenstraat | ||
Lisse, Poelpolder | ||
Lisse, Engelenbuurt | ||
Sassenheim, Parklaan | ||
Voorhout, Soldaatje | ||
Voorhout, Dorp | ||
Noordwijk, Zeestraat | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Groot Hoogwaak |