Lijn 690 Wapenveld Molenweg - Apeldoorn Erasmusstraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:12 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 690 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m halverwege/eind 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (1x heen) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 690 rijdt van Wapenveld via Heerde en Epe naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Wapenveld, Molenweg | ||
Wapenveld, Nachtegaalweg | ||
Heerde, Dreefseweg | ||
Heerde, Zwolseweg | ||
Heerde, Sportlaan | ||
↓ | Heerde, Brinklaan | |
Heerde, Wendhorst | ||
↓ | Heerde, Transferium Horsthoek | |
Epe, Dennenheuvel | ||
Epe, Politiebureau | ||
Epe, Centrum | ||
Epe, Haverkamp | ||
Vaassen, Centrum | ||
Vaassen, Zuid | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool | ||
Apeldoorn, Erasmusstraat |