Lijn 61 Groningen Centraal Station - Delfzijl Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:04 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2)uur |
Lijn 61 reed van Groningen via Zuidwolde, Bedum, Middelstum, Usquert, Uithuizen, Roodeschool, Spijk, Bierum en Holwierde naar Delfzijl.
In de spitsuren werd 1x/uur het hele traject gereden, 1x/uur tot Uithuizen en 2x/uur tot Bedum, deze ritten tot Bedum reden soms vanaf Groningen non-stop. In de daluren en op zaterdag werd 1x/uur ook 1x/uur het hele traject gereden en 1x/uur tot Middelstum.
In de avonduren werd niet gereden tussen Delfzijl en Uithuizen. Op zondag werd 1x/2 uur het hele traject gereden en 1x/2 uur tot Middelstum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Ebbingestraat | ||
Groningen, Bedumerweg | ||
Noorderhoogebrug, Viaduct | ||
Zuidwolde, Wachthuisje | ||
Ellerhuizen, Brug | ||
Bedum, Spaarbank | ||
Onderdendam, Wachthuisje | ||
Middelstum, Gemeentehuis | ||
Kantens, Gemeentehuis | ||
Rottum, 't Lage Eind | ||
Usquert, Sportpark | ||
Uithuizen, Station / GADO | ||
Uithuizermeeden, Klein | ||
Roodeschool, Wachthuisje | ||
Roodeschool, Radweg | ||
Spijk, Bibliotheek | ||
Holwierde, Garage | ||
Delfzijl, Station NS |