Lijn 91 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Zuidplein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:24 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 rijdt de halte Stormrand in Sliedrecht via Sliedrecht, Papendrecht en Ridderkerk naar het Zuidplein in Rotterdam.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Sliedrecht, Ouverture | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Pieter Zeemanlaan | ||
Papendrecht, Zernikelaan | ||
Papendrecht, Willem Dreeslaan | ||
Papendrecht, Sterflat | ||
Papendrecht, Rozenstraat | ||
Papendrecht, Centrum | ||
Papendrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Papendrecht, Jan Steenlaan | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |