Lijn 679 De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Hoornbeeck College
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:59 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag per richting |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van De Valk via Harskamp, Stroe, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Barneveld, Esvelderweg | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Barneveld, Norschoterweg | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege (Hoornbeeckseweg) |