Lijn 23 Groningen, Zaanstraat P+R - Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 jun 2009 om 12:34 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=23 |vervoerder=Arriva |concessie=GD |materieel=IVECO Heuliez GX-127 |lijnsoort=Citybus |frequentie_spits=6x/uur |frequentie_dal=6x/uur |frequentie_zaterdag=...)
Buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Citybus |
Materieel | IVECO Heuliez GX-127 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 6x/uur (alleen op donderdag) |
Zaterdag | 6x/uur |
Zondag | 6x/uur (alleen op koopzondagen) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van de Zaanstraat naar de Grote Markt in Groningen.