Lijn 41 Jeuk Kapel - Sint-Truiden Station
Spitsbuslijn 41 in België Bekijk de voormalige lijnen 41 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 41 rijdt van Sint-Truiden via Brustem, Aalst en Boekhout naar Jeuk.
Route
Halte | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Stationsstraat | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Frestraetstraat | ||
Sint-Truiden, Champagne | ||
Brustem, Vliegplein | ||
Brustem, Vliegveldlaan | ||
Brustem, Dorp | ||
Brustem, Berg | ||
Aalst, Kabien | ||
Aalst, Nerumstraat | ||
Aalst, Zwembad | ||
Aalst, Kapel | ||
Aalst, Voetbalveld | ||
Aalst, Veert | ||
Mielen-Boven-Aalst, Kiekeman | ||
Mielen-Boven-Aalst, Daalstraat | ||
Mielen-Boven-Aalst, School | ||
Mielen-Boven-Aalst, Borlostraat | ||
Mielen-Boven-Aalst, Oud Tramstation | ||
Mielen-Boven-Aalst, Bronstraat | ||
Mielen-Boven-Aalst, Bronplein | ||
Mielen-Boven-Aalst, Rozenstraat | ||
Boekhout, Heilig Hartstraat | ||
Jeuk, Sneyerskapel | ||
Jeuk, Groenhof | ||
Jeuk, Kerk | ||
Jeuk, School | ||
Jeuk, H. Stassenstraat | ||
Jeuk, Kapel |