Zoekresultaten
Maak de pagina "Voormalige lijn in Luxembourg" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- |bassindemobilité=Luxembourg '''Lijn 40''' rijdt van Bertrix via Mortehan, Cugnon, Auby-sur-Semois en Noirefonta4 kB (477 woorden) - 18 mei 2023 19:41
- ...mont - Habay (Vieille - Neuve) - Lottert - Thiaumont - Freylange - Arlon - Luxembourg |bassindemobilité=Luxembourg5 kB (623 woorden) - 17 feb 2024 22:19
- '''Lijn 31''' rijdt van Falaën via Weillen, Sommière en Bouvignes naar Dinant. *In de ochtendspits rijdt één rit naar Dinant en op woensdagmiddag of in de middagspits rijdt één rit naar Falaën.3 kB (322 woorden) - 1 feb 2022 20:53
- |entiteit=Namur-Luxembourg |opvolger=[[Lijn 156b Couvin Gare SNCB - Dourbes Centre|156b]], [[Lijn 156d Mariembourg Chez l'Fagne - Doische Ecoles|156d]]4 kB (536 woorden) - 31 jul 2022 14:12
- |entiteit=Namur-Luxembourg |opvolger=[[Lijn 59/1 Couvin Gare SNCB - Chimay Gare|59/1]], [[Lijn 59/2 Couvin Gare SNCB - Cul-des-Sarts Régniowelz|59/2]]9 kB (1.091 woorden) - 13 okt 2020 00:11
- '''Lijn 3''' rijdt vanaf Mouscron (Moeskroen) via Rekkem en Menen naar Comines (Kom *In de spitsuren, buiten de schoolvakanties, rijden de meeste ritten in Comines van/naar het Collège.3 kB (383 woorden) - 26 feb 2021 20:52
- ...n - Chenois - Signeulx - Baranzy - Musson - Halanzy - Aubange - Messancy - Luxembourg |entiteit=Namur-Luxembourg7 kB (904 woorden) - 17 feb 2024 22:22
- |bassindemobilité=Luxembourg '''Lijn 89''' rijdt van Bastogne via Foy, Noville, Houffalize, Montleban, Baclain,5 kB (645 woorden) - 7 mei 2023 18:02
- |bassindemobilité=Luxembourg '''Lijn 18/4''' rijdt van Sommerain, Hallonru, Montleban, Baclain, Cherain, Sterpig9 kB (1.232 woorden) - 2 apr 2023 21:48
- ...t|64]], [[Lijn 65 Brussel Centraal Station - Machelen Gemeentehuis|65]], [[Lijn 80 Brussel Naamsepoort - Haren Omnisport Haren|80]] '''Lijn 64''' reed van de Naamsepoort via Luxemburg, Sint-Joost-ten-Node, Evere en5 kB (568 woorden) - 20 aug 2021 20:14
- ...diend, het station hield het daarna nog een paar jaar langer uit maar werd in 1988 alsnog gesloten. |concessie=[[Bassin de Mobilité Luxembourg|Luxembourg]]888 bytes (108 woorden) - 1 jun 2022 13:02
- '''Lijn MWR''' rijdt van het Belgische Mouscron naar het Franse Roubaix. {{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Mouscron, Rue du Luxembourg (''Luxemburgstraat'')}}4 kB (473 woorden) - 17 feb 2024 22:24
- |bassindemobilité=Luxembourg '''Lijn 163d3''' rijdt van Houffalize en Vissoule via Alhoumont, Tavigny, Cetturu,5 kB (748 woorden) - 26 jan 2024 23:01
- |entiteit=Namur-Luxembourg ...olger=[[Lijn 391 Saint-Léger rue du 5 Septembre - Virton Arcades|391]], [[Lijn 711 Virton Gare - Athus Ecoles|711]]5 kB (665 woorden) - 7 jul 2019 16:24
- |voorganger=[[Lijn 142b Namur Gare des Autobus - Jodoigne Gare d'Autobus|142b]] '''Lijn 823''' rijdt van Jodoigne naar Eghezée.7 kB (888 woorden) - 22 jan 2022 18:58
- '''Lijn 826''' rijdt van Marchovelette via Franc-Waret, Hingeon, Bierwart, Forville Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.3 kB (374 woorden) - 22 jan 2022 18:41
- |bassindemobilité=Luxembourg '''Lijn 28''' rijdt van Arlon via Stockem, Fouches, Hachy, Habay-la-Neuve en Houdem6 kB (747 woorden) - 8 jun 2023 21:56
- '''Lijn 822''' rijdt van Namur via Saint-Servais, Emines, Warisoulx, Dhuy, Upigny, * In de schoolrichting rijden ritten in Emines via de scholen en rijden dan tot Warisoulx of Dhuy.5 kB (584 woorden) - 3 mrt 2023 22:23
- ...olger=[[Lijn E82 Namur Gare des Autobus - Jodoigne Gare d'Autobus|E82]], [[Lijn 827 Éghezée Centre - Hannut Gare|827]] '''Lijn 81''' reed van Namur via Champion, Leuze, Éghezée, Wasseignes en Thisnes3 kB (467 woorden) - 18 okt 2020 19:13
- '''Lijn E82''' rijdt van Namur via Champion, Leuze, Éghezée, Perwez en Thorembais *In de schoolrichting rijden extra ritten voor scholieren tussen Namur en Éghe4 kB (525 woorden) - 3 mrt 2023 22:41
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.