Lijn 8 Lelystad, Station Centrum - Landstrekenwijk
Voormalige buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Lelystad |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | iig. 1994 t/m 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 8 reed van station Lelystad Centrum naar de Landstrekenwijk.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, Voorstraatbrug | ||
Lelystad, Grietenij | ||
Lelystad, De Rietlanden | ||
Lelystad, Penitentiare Inrichting | ||
Lelystad, Rijnland | ||
Lelystad, Salland | ||
Lelystad, Montferland |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.
In de dienstregeling 1994/1995 werd van maandag t/m vrijdag in de ochtendspits 2x per uur gereden en de rest van de dag 1x per uur. Rond het middaguur schoof het vertrekpatroon circa 20 minuten naar voren. Op zaterdag en zondag werd slechts 1x per uur gereden tussen circa 10:00 en 17:00.
Vanaf 28 mei 1995 werd ook de Penitentiare Inrichting in de route opgenomen.